2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 08 kwietnia 2024

Hotel w centrum Krakowa zatrudni Recepcjonistkę/Recepcjonistę

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko: recepcjonistka/recepcjonista Hotel 4* w centrum Krakowa.

Wymagania:

Wysoka kultura osobista

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

Dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole

Gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-godzinnym

Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Praca w godzinach 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00.

Obowiązki:

Profesjonalna obsługa gości hotelu

Dopełnianie formalności związanych z pobytem gościa (zameldowanie, rozliczenie pobytu, wystawianie faktur, wymeldowanie)

Przyjmowanie rezerwacji pokoi hotelowych

Prowadzenie korespondencji mailowej oraz obsługa połączeń telefonicznych

Współpraca z innymi działami hotelu

Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

Pełne szkolenie stanowiskowe

Pracę w młodym zespole

Pracę pełną wyzwań w ciekawym miejscu

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Elastyczny grafik

Jeśli chcesz nas poznać i ewentualnie dołączyć:

- wyślij cv w formularzu ( brak kontaktu telefonicznego)

- lub napisz kilka słów o sobie razem z nr tel

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla

potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych

Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 778498539