2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Psie Pole
Dodane 19 kwietnia 2024

Hotel zatrudni na stanowisko kucharz śniadaniowy/impr. okolicznościowe

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel*** w centrum Wrocławia zatrudni osobę na stanowisko kucharz śniadaniowy/kucharz na imprezy okolicznościowe.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami obowiązującymi w restauracji – bufet śniadaniowy,

  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami obowiązującymi w menu okolicznościowym – imprezy okolicznościowe,

  • składanie zamówień oraz racjonalne wykorzystywanie towaru,

  • odpowiedzialność za wysoki standard serwowanych dań,

  • dbałość o czystość i higienę w miejscu pracy.

Od kandydata oczekujemy:

  • gotowości do pracy również w weekendy i święta,

  • umiejętności pracy w stresie i pod presją czasu,

  • motywacji do pracy, kreatywności i zaangażowania.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze,

  • umowa zlecenie,

  • elastyczny grafik,

  • posiłek pracowniczy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 794913943