2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Podkarpackie
  6. Pozostałe w HR - Mielec
Rekrutacja
Dodane 14 maja 2024

HR Manager - Mielec

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: Mielec

Nr ref.: HMMX-SV 04/2024

Twój zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z managerami w celu zrozumienia ich potrzeb i wspierania w realizacji strategicznych zadań;

  • Zarządzanie cyklem życia pracownika, w tym rekrutacją, onboardingiem, szkoleniami i rozwojem,

  • oceną pracowników, procesami związanymi z wynagrodzeniem oraz planowaniem sukcesji;

  • Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej z zakresu przepisów prawa pracy oraz zarządzania

  • zespołem;

  • Koordynowanie zadań w zakresie administracji personalnej oraz rozliczania wynagrodzeń;

  • Dbanie o rozwój relacji pracowniczych oraz budowanie zaangażowania poprzez wspieranie inicjatyw

  • wewnętrznych;

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy i organami kontroli;

  • Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze HR, w tym praktyczna znajomość przepisów prawa pracy (mile widziane w branży transportowej)

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ZZL, Ekonomia, Psychologia

  • Predyspozycje managerskie i bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji, organizacji pracy i pracy projektowej

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Otwartość na długofalową współpracę

  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;

  • System nagród miesięcznych.

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Kliknij APLIKUJ i prześlij swoje CV :) !

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 915445128