2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Mokotów
Dodane 23 maja 2024

HR Operations (Junior) Specialist

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dołącz do Vision Express Polska - międzynarodowej firmy optycznej, działającej od 25 lat na polskim rynku i posiadającej sieć ponad 250 salonów na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: HR Operations (Junior) Specialist

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie administracji kadrowo-płacowej, w tym przygotowywanie danych do listy płac i jej weryfikacja

  • Obsługa umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy B2B)

  • Sporządzanie, archiwizacja oraz koordynacja obiegu dokumentów kadrowych w firmie (umowy, aneksy, zaświadczenia dla pracowników, etc.);

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach kadrowo-płacowych

  • Koordynacja badań lekarskich oraz szkoleń BHP

  • Obsługa benefitów pracowniczych

  • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych

  • Tworzenie raportów oraz zestawień zgodnie z zapotrzebowaniem Spółki

  • Rzetelna realizacja obowiązków zgodnie z obowiązującymi standardami wewnętrznymi spółki.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej klienta wewnętrznego lub zewnętrznego;

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość oprogramowania PLanQ mile widziana;

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office(w szczególności Excel);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Odpowiedzialność, samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo (ok. dwa lata)

  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji

  • Szkolenia i wsparcie na każdym etapie w trakcie wdrożenia

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość otrzymania premii rocznej

  • Pakiet benefitów, m.in.: platforma benefitowa MyBenefit, zniżki na produkty Vision Express, dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych, paczki z okazji Świąt, Program Rekomendacji Pracowników, Program Jubileuszowy

Brzmi ciekawie? Prześlij nam swoje CV i weź udział w rekrutacji!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917230074