2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Katowice
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Dodane 11 kwietnia 2024

Hunter / Doradca Klienta Biznesowego

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy świetnymi fachowcami Jesteśmy innowacyjni Jesteśmy fajnymi ludźmi Jesteśmy GERMATEL Autoryzowany Partner PLAY.

Ruszamy z nowym projektem realizowanym dla PLAY, poszukujemy kandydatów na stanowisko: HUNTER / DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO PLAY Miejsce pracy: KATOWICE Szukamy Ciebie jeśli:

- Masz minimum roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta biznesowego i lubisz kontakt z klientem przez telefon (warunek konieczny)

- Swobodnie się komunikujesz i potrafisz negocjować,

- Jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów biznesowych, .

Jako członek naszego zespołu, otrzymasz:

- Autorski system prowizyjny,

- Szkolenia sprzedażowe oraz produktowe,

- Umowę zlecenie oraz wysoką stawkę prowizyjną za sprzedaż,

- Pełne wsparcie Trenera

Twoje obowiązki:

- Telefoniczne pozyskiwanie klientów biznesowych,

- Realizacja planów ilościowych i jakościowych,

- Przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w PLAY,

- Obsługa dokumentacji po sprzedażowej.

Do usłyszenia! Łukasz Namyślak www.germatel.pl Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Germatel S.C. z siedzibą w Zabrzu (41-800), ul. 3-go Maja 1A jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Germatel S.C., to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ID: 566831154