2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Prądnik Biały
Dodane 10 kwietnia 2024

Hurtownia art. higienicznych zatrudni magazyniera

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia art. higienicznych poszukuje osoby na stanowisko magazyniera.

Zakres obowiązków:

Załadunek i rozładunek dostaw, kontrola zgodności towaru z dokumentami, zgłaszanie uszkodzeń i braków.

Kompletowanie zamówień i weryfikacja stanu towaru przed spakowaniem

Utrzymanie czystości porządku w miejscu pracy

Wymagania:

Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B

Ważne uprawnienia na wózek widłowy

Komunikatywność i uprzejmość w kontaktach z klientami

Oferujemy:

Po okresie próbnym (trzy miesiące zamówienie na umowę o pracę na pełny etat)

praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

dobrą atmosferę w zespole

zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: email podany w ogłoszeniu

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 896421361