2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rąbień
Dodane 25 kwietnia 2024

Hurtownia Med. ePlaster Specjalista ds. obsługi klienta/Office Manager

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rąbień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia medyczna eplaster.pl poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta/Office Manager.

Do naszego zespołu szukamy osoby, której zadania będą  związane z obsługą klienta, która dzięki swojemu profesjonalizmowi i elastyczności w działaniu, zapewni terminowe i fachowe odpowiedzi, pomagając naszym klientom w rozwiązaniu wszelkich wątpliwości.

Zapraszamy Cię do zespołu, gdzie samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność to kluczowe wartości, ale też gdzie uśmiech i doza humoru są na porządku dziennym. Nasza przerwa kawowa to okazja do dzielenia się pasjami i zainteresowaniami, robimy wszystko, co sprawia, że nasze przerwy stają się jeszcze bardziej inspirujące.

Zakres obowiązków:

- udzielanie klientom kompleksowych informacji (porad i sugestii, informacji o cechach produktów),

- przyjmowanie zgłoszeń, skarg i pytań klientów oraz skuteczne zarządzanie nimi, zapewniając terminowe i profesjonalne odpowiedzi,

- obsługa programów ERP oraz prowadzenie dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy,

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

- ścisła współpraca z innymi działami w firmie, w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta i skutecznego rozwiązywania problemów,

- podejmowanie decyzji dotyczących zwrotów, reklamacji, rabatów lub innych form rekompensaty w zgodzie z polityką firmy,

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

- umawianie spotkań oraz nadzór nad obiegiem dokumentów,

- pośredniczenie w płynnym przekazywaniu informacji i dokumentów między działami.

Oczekujemy:

  • Rzetelności i zaangażowania w powierzone projekty,

  • Komunikatywności i efektywnej pracy w zespole,

  • Dynamiki w działaniu oraz dobrej organizacji pracy własnej,

  • Umiejętności zarządzania czasem,

  • Dobrej znajomość pakietu MS Office oraz obsługi środowiska Windows.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w miłej atmosferze, w oparciu o umowę o pracę lub taką formę jaką wolisz,

  • Pełne wsparcie podczas procesu wdrożenia,

  • Wszelkie narzędzia potrzebne do pracy,

  • Pracę w dniach pn. – pt. (8.00-16.00),

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego, posiadanej wiedzy i zaangażowania w pracę.

  • Jesteśmy otwarci na osoby spoza branży, wszystkiego się z nami nauczysz- jeśli tylko chcesz

CV prosimy przesłać za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rąbień,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Rąbień
ID: 914485286