2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wągrowiec
Dodane 07 maja 2024

Hurtownia Pokryć Dachowych Zatrudni Specjalistę do Spraw Sprzedaży

Lokalizacja

Wągrowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osobę na stanowisko: Specjalista do spraw sprzedaży. Firma oferuje stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w systemie jednozmianowym oraz pakiet benefitów jak grupowe ubezpieczenie na życie, badania lekarskie, dofinansowanie pakietu sportowo-rekreacyjnego, darmowe szkolenia podnoszące kwalifikacje,

Zakres obowiązków:

  • - wsparcie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy

  • - pozyskiwanie nowych klientów

  • - przygotowywanie ofert

  • - uczestniczenie w tworzeniu planu rozwoju firmy

  • - realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • - umowę o pracę

  • - atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia

  • - wsparcie na każdym etapie pracy

  • - udział w szkoleniach

  • - możliwość awansu i rozwoju

Od Kandydatów oczekujemy:

  • - doświadczenia w handlu branża budowlana(pokrycia dachowe)

  • - łatwości nawiązywania kontaktów

  • - samodzielności

  • - umiejętności samoorganizacji pracy

  • - kreatywności i inicjatywy w działaniu

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 786615396