2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Kujawsko-pomorskie
  6. Odnawialna - Brodnica
Dodane 30 kwietnia 2024

Hydraulik / instalator w branży OZE

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Sun Crew Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy i oddziałami w kraju to dynamicznie rozwijająca się firma. Wysoką jakość usług firmy Sun Crew, doceniło w krótkim czasie ponad 1000 Klientów prywatnych, przedsiębiorstw i gospodarstw.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HYDRAULIK / INSTALATOR

Zadania:

·        dojazd i montaż instalacji CO CWU / pomp ciepła, kotłów

·        współpraca z zespołem ekipy instalatorskiej oraz opiekunem klienta

Wymagania:

·        doświadczenie w montażu CO CWU

·        doświadczenie w montażu pomp ciepła, kotłów będzie dodatkowym atutem

·        prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

·        stabilne zarobki – od 30 do 50 zł / godz.

·        niezbędne narzędzia pracy – narzędzia i elektronarzędzia, samochód służbowy, itd.

·        luźną atmosferę pracy i stabilność firmy o ugruntowanej pozycji w regionie

·        szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

·        zatrudnienie w zespole profesjonalistów

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 762790781