2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Anna Kittel
Dodane 25 kwietnia 2024

Hydraulik (m/k/x) całe Niemcy

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Twoje Obowiązki:

  • Montaż różnych systemów (systemy rurociągów, sanitariaty, systemy grzewcze, klimatyzatory, inteligentny dom oprogramowanie itp.)

  • Konserwacja, naprawy

Twoje Kwalifikacje:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym

  • Wykształcenie w zawodzie kierunkowe lub pokrewne lub doświadczenie zawodowe

  • Samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy oraz samochód mile widziane

Twoje korzyści jako pracownika:

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Bezpieczna przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony

  • W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zarobki / stawki ponadtaryfowe

  • Zrozumiałe i terminowe rozliczanie płac oraz cotygodniowe wypłaty zaliczek

  • Atrakcyjne premie i dodatki

  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, nocne, niedzielne i świąteczne zgodnie z taryfami IGZ / DGB

  • Wysokie diety i rozliczanie czasu podróży / dopłaty do dojazdu na miejsce zlecenia

  • Do 30 dni płatnego urlopu w roku oraz dodatki urlopowe i świąteczne

  • Bezpieczeństwo planowania dzięki długoterminowym zleceniom u jednego klienta

  • Organizacja zakwaterowania w pokoju jednoosobowym w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy

  • Indywidualne wsparcie i pomoc opiekuna w języku ojczystym

  • Pomoc w uznawaniu dyplomów zagranicznych

  • Markowy sprzęt ochronny i odzież robocza, np. UVEX

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912697369