2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Piła
Dodane 17 kwietnia 2024

hydraulik, monter instalacji sanitarnych

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe SEZUP Clima działa na rynku od 1988 roku. Ponad 30 letnie doświadczenie w wykonawstwie obiektów budowlanych pozwala nam realizować cele i zadania stawiane przez Inwestorów.

"SEZUP Clima" specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie nowoczesnych systemów:

-wentylacyjnych

-klimatyzacyjnych

-grzewczych

-automatyki i sterowania

dla obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, służby zdrowia, placówek handlowych i usługowych oraz budynków mieszkalnych.

WYMAGANIA

•            Wykształcenie techniczne,

•            Skrupulatność, dobra organizacja pracy,

•            prawo jazdy kat. B,

•            Umiejętność pracy w zespole.

ZAKRES ZADAŃ:

•            wykonywanie nowych instalacji HVAC

OFERUJEMY:

•            możliwość rozwoju zawodowego,

•            udział w ciekawych projektach,

•            stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stabilność zatrudnienia,

•            współpracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 873667108