2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Inowrocław
Maciej
Dodane 29 kwietnia 2024

Hydraulik pojazdów szynowych - Inowrocław

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Serwis Pojazdów szynowych Sp. z o. o. Sp. K. pracuje w dziedzinie naprawy - przeglądów i utrzymania pojazdów szynowych na terenie Polski.

Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Hydraulik pojazdów szynowych - filia Inowrocław

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie powierzonych zadań,

  • montaż i demontaż elementów z pojazdu,

  • wykonywanie zadań zgodnie z projektami,

  • naprawa występujących usterek,

  • umiejętność spawania i lutowania,

Wymagamy:

  • wykształcenia podstawowego lub średniego,

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami,

  • sumienności, terminowości, samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • wysokiej kultury osobistej i przestrzegania obowiązujących procedur,

  • chęci do doskonalenia, rozwijania umiejętności i podnoszenia kwalifikacji,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - na start umowa na okres próbny,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia nabytych umiejętności,

  • darmowy Pakiet Medyczny dla pracowników.

Kandydatów prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu lub mailowo na adres:

m.kozlowski(małpa)serwispojazdowszynowych.pl

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 913657169