2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Jawczyce
Dodane 25 kwietnia 2024

Hydraulik / Pracownik Gospodarczy

Lokalizacja

Jawczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim. To firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych i 100-letniej historii. W swojej działalności łączy tradycję z nowoczesnością, aby codziennie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, regularne przeglądy wraz z naprawą usterek instalacji wodno-kanalizacyjnych, sieci ciepłowniczych, biały montaż;

  • Drobne prace "złotorączkowe".

Wymagania:

  • Doświadczenie lub wykształcenie techniczne;

  • Praktyczna wiedza z zakresu hydrauliki / instalacji wod-kan;

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty);

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wyrobienia).

Oferta:

  • Pracę w znanej i stabilnej firmie;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karty multisport, wczasy firmowe, PPE i inne).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawczyce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jawczyce
ID: 909470488