2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Niepołomice
Dodane 02 maja 2024

Hydraulik - Zakład Drobiarski w Niepołomicach

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

HYDRAULIK

w Zakładzie Drobiarskim w Niepołomicach, ul. Mokra 7

OBOWIĄZKI:

  • montaż, remont i naprawa instalacji hydraulicznych,

  • nadzór nad sprawnym i bezpiecznym działaniem urządzeń sanitarnych w zakładzie;

  • wykonywanie napraw i przeglądów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - 5-13 i 13-21

  • dyspozycyjność (również w weekendy)

  • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  •  możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

CV prosimy kierować na adres:

Dział Kadr

Niepołomice, ul. Mokra 7

Tel. 72*******12

lub drogą elektroniczną: kadry.niepolomice(malpa)cedrob.com.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 912666155