2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Poznań
  7. Zarządzanie sprzedażą - Ławica
Dodane 13 maja 2024

Кierownik działu sprzedaży w firmie POZNEX

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ławica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

POZNEX - jeden z najlepszych serwisów samochodowych na rynku Polski, działający już ponad 8 lat!

Oferujemy kompleksowe usługi związane z obsługą i naprawą samochodów marki TESLA, wykorzystując nowoczesne technologie, aby nasza praca była maksymalnie efektywna, a świadczone usługi najwyższej  jakości.

POZNEX specjalizuje się również w sprzedaży części do samochodów marki TESLA.

Mamy doskonałą reputację i tysiące zadowolonych klientów nie tylko z Polski, ale także z krajów Europy!

W związku z rozwojem naszej firmy zapraszamy do naszego zespołu Kierownika działu sprzedaży!

Główne zadania:

- Zarządzanie działem sprzedaży;

- Realizacja planu sprzedaży;

- Przeprowadzanie szkoleń i adaptacji dla menedżerów;

- Analiza wyników pracy menedżerów;

- Kontrola realizacji kluczowych wskaźników (wielkość sprzedaży, konwersja itp.);

- Doskonalenie technik sprzedaży, zwiększanie konwersji zainteresowanego klienta/umowy.

- Przygotowywanie dokumentacji raportowej;

- Udział w opracowywaniu i realizacji projektów związanych z działalnością działu sprzedaży;

- Dostrzegasz obiecujące punkty wzrostu i rozwoju dla swojego zespołu i ulepszasz je,

- Tworzenie i kontrola realizacji ustalonych standardów pracy działu.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

- Doświadczenie w sprzedaży na stanowisku kierowniczym.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i wyższym.

- Doświadczenie w samodzielnych sprzedażach, prowadzeniu negocjacji.

- Biegłość w technikach zarządzania i prawidłowego ich wykorzystania.

Co oferujemy:

- Grafik pracy 5/2 od 9 do 18 godziny.

- Wynagrodzenie-od 10 000 złotych brutto.

- Benefity: karta multisport, korzystanie z samochodu służbowego.

- Możliwości rozwoju zawodowego i kariery.

- Dofinansowanie szkoleń i kursów.

- Możliwość pracy zdalnej.

Jeśli chcesz być częścią przyjaznego i silnego zespołu prawdziwych profesjonalistów oraz wspólnie z nami osiągać ambitne cele, śmiało odpowiedz na naszą ofertę pracy!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ławica
ID: 918031154