2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Magnice
Dodane 26 kwietnia 2024

III ZMIANY / Starszy Magazynier / Operator Wózka / Magnice / DSV

Wynagrodzenie

5 000 - 5 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Magnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

DSV Solutions rekrutuje do magazynu w Magnicach!

Jeśli rozwój jest dla Ciebie ważny, wyślij nam swoje CV :)

Szukamy:

  • Operatorów wózków widłowych / Starszych Magazynierów- wymagane uprawnienia UDT

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów magazynowych: rozładunku i załadunku, przy użyciu wózka widłowego i skanera

  • Rozmieszczanie towaru w magazynie

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Kompletacja zamówień

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT II kat. WJO (mile widziane I WJO)

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania będzie mile widziane

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w oddziale w Magnicach

  • Pracę w organizacji o globalnym zasięgu

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Możliwość awansu w ramach powstającej struktury

  • Możliwość wdrażania innowacji oraz własnych pomysłów

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Grupy sportowe

  • Prezenty świąteczne

  • Ergonomiczne miejsce pracy

Lokalizacja

Magnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Magnice
ID: 844076127