2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

In.House Nieruchomości rozpoczyna rekrutację w Szczecinie!

Wynagrodzenie

1 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

W związku z ożywieniem na rynku mieszkaniowym, In.House Nieruchomości | Kredyty szuka energicznych, pomysłowych, otwartych na ludzi i nowe wyzwania, agentów nieruchomości oraz pracowników call center!

Firma działa na polskim rynku pośrednictwa od przeszło10 lat. Ma rozbudowaną bazę klientów, ugruntowane systemy szkoleniowe i wynagrodzeń.

Zakres obowiązków

·       Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego

·       Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości.

·       Przygotowywanie i prezentacja oferty.

·       Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.

·       Monitorowanie rynku nieruchomości.

·       Dbanie o wizerunek firmy.

·       Współpraca w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji w ramach oddziałowego zespołu z możliwością rozwoju w tych obszarach.

Czego wymagamy?

·       Łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności wykorzystywania referencji

·       Pełnej dyspozycyjności i gotowości do dużej mobilności w ciągu dnia

·       Doświadczenia w sprzedaży - mile widziane

·       Język niemiecki, angielski lub ukraiński w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

·       Płynnego poruszania się po Facebooku i grupach branżowych

·       Nastawienia na osiąganie wyznaczanych celów

·       Umiejętności organizacji własnego czasu pracy

·       Zainteresowania rynkiem nieruchomości oraz zagadnieniami finansowymi

·       Wysokiego poziomu etyki zawodowej i kultury osobistej.

Co dajemy od siebie?

- pakiet szkoleń wprowadzających - przygotowujemy do pracy od podstaw podstaw

- cykliczne szkolenia sprzedażowe

- współpraca B2B

- atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych

- świetna lokalizacja biura z darmowymi parkingami

- auto oddziałowe

- laptop, telefon,

- nowoczesny system CRM wspomagający obsługę klientów

- zespół doświadczonych agentów, wspierający nowych kolegów

- członkostwo w Zachodniopomorskim Systemie Ofert

Cv wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na: biuro(at)inhouse.szczecin.pl

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 732965644