2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Mińsk Mazowiecki
Dodane 19 kwietnia 2024

Influencer Marketing Manager

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Influencer marketing specialist

Praca Stacjonarna:

-Siedlce ul. Księdza Jana Niedziałka 13

Twój zakres obowiązków:

  • Szukanie nowych influencerów oraz próba nawiązania kontaktu

  • Rozmowy i próba podpisania kontraktu na wyłączność z twórcą

  • Negocjacje wynagrodzenia z twórcą za kampanie reklamowe

  • Dostarczanie briefów oraz pomoc w przygotowaniach jeżeli jest taka potrzeba

  • Raportowanie wyników pracy

  • Koordynowanie zamówień

  • Najbardziej liczymy na kreatywne pomysły w przeprowadzaniu rozmów z influencerami

Nasze wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Znajomość platform Tik Tok / YouTube / Instagram

  • Obsługa Excela

  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z klientami na wysokim poziomie

  • Umiejętność inicjowana niestandardowych rozwiązań i kreatywność

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy własnej oraz współpracy z działami wew. organizacji

To oferujemy:

  • Stałą Pensję oraz nieograniczone Bonusy za podpisany kontrakt z każdym influencerem.

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę - realizację bardzo zróżnicowanych projektów dla marek z potencjałem;

  • Spotkania integracyjne

  • Brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • Wynagrodzenie zgodne z twoimi kompetencjami

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Pracę stacjonarną w biurze

  • Awansy na wyższe stanowiska

ADSPAY to firma która łączy firmy z wpływowymi osobami.

Zastanów się, czego oczekujesz od tego stanowiska. Czy chcesz realnie wpływać na kształtowanie się firmy, w której pracujesz? Czy chcesz wykazać się swoją kreatywnością i specjalistyczną wiedzą, zamiast być człowiekiem „od wszystkiego”? Czy sukcesy zawodowe motywują Cię do działania i dają „pozytywnego kopa”? Czy chcesz realnie rozwijać swoje kompetencje i budować sukces marki ADSPAY? Jeśli na każde z pytań odpowiadasz TAK, to prawdopodobnie Ciebie szukamy!

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 913108164