2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Ochota
Dodane 25 kwietnia 2024

Infolinia techniczna 24/7 - Konsultant ds. Terminali Płatniczych POS

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Działu Obsługi Klienta terminali płatniczych (POS) poszukujemy kandydata na stanowisko:

KONSULTANT INFOLINII - Help Desk POS

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 162 - PRACA STACJONARNA

Na początek możemy Ci zaoferować:

  • Długą współpracę na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie.

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, największej na polskim rynku firmie serwisującej terminale POS.

  • Pakiet benefitów (min. kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe).

  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające oraz wsparcie podczas pierwszych rozmów.

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą to:

  • Obsługa infolinii przychodzącej: wesprzesz naszych klientów w drobnych naprawach ich terminali płatniczych.

  • Zamykanie zleceń: po zrealizowanym zleceniu, zamkniesz je w naszym systemie.

  • Weryfikacja i aktualizacja danych: Zweryfikujesz i w razie potrzeby zaktualizujesz dane naszego klienta w systemie.

  • Raportowanie.

Od Kandydatów przede wszystkim oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym 24/7 (również weekendy i święta).

  • Sumienności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Wysokiej kultury osobistej.

  • Mile widziane: doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz status studenta!

Jeśli szukasz miejsca w którym praca w przyjaznym i otwartym na ludzi miejscu pozwoli Ci rozwinąć się zawodowo - Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 876059188