2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Lubelskie
  6. Marketing - Lublin
Dodane 22 kwietnia 2024

Informator w Centrum Inspiracji Turystycznej w Lublinie

Wynagrodzenie

4 300 - 4 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokalna Organizacja Turystyczna Metropolia Lublin poszukuje kandydata do pracy na stanowisku specjalisty ds. informacji turystycznej w Centrum Inspiracji Turystycznej w Lublinie, ul. Jezuicka 1/3.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z bogatym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, jak i tych rozpoczynających swoją zawodową przygodę.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. wykształcenia średniego, dobrze widziane wykształcenie wyższe (preferowane specjalności: turystyka, filologia, kultura, socjologia)

  • min. chęci do pracy, dobrze widziane doświadczenie zawodowe min. 2 lata (preferowane w informacji turystycznej lub punkcie handlowo-usługowym);

  • płynnego i komunikatywnego posługiwania się j. polskim (90% odwiedzających CIT to Polacy);

  • znajomości min. 1 języka obcego na poziomie B2 (w tym obowiązkowo j. angielski), dobrze widziany komunikatywny drugi język obcy;

  • umiejętności prowadzenia social media: m.in. Facebook, Instagram;

  • znajomości oferty turystycznej Lublina i Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego;

  • dobrze widziana znajomość technik sprzedażowych;

  • samodzielności i kreatywności;

  • umiejętności planowania i organizacji czasu pracy;

  • znajomości obsługi komputera (pakiet Microsoft Office) i urządzeń biurowych;

  • efektywnego działania pod wpływem stresu;

  • wysokiej kultury osobistej, otwartości i komunikatywności;

  • gotowości do pracy również w weekendy i święta oraz w porze nocnej.

Praca na wskazanym stanowisku będzie związana z zadaniami z zakresu:

  • świadczenia poradnictwa i obsługi interesantów odwiedzających Centrum Inspiracji Turystycznej w języku polskim oraz w językach obcych w zakresie wynikającym z certyfikacji punktu;

  • gromadzenia i aktualizacji danych o ofercie turystycznej z terenu Lublina i Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego;

  • wspomagania prowadzenia kanałów komunikacji Centrum Inspiracji Turystycznej;

  • współpracy z członkami LOT oraz przedstawicielami branży turystycznej i pozostałymi interesariuszami;

  • sprzedażą asortymentu Centrum Inspiracji Turystycznej;

  • promocji potencjału turystycznego obszaru działania LOT;

  • organizacji i realizacji wydarzeń turystycznych i rekreacyjnych oraz udział w wydarzeniach turystyczno-promocyjnych;

  • monitorowania potrzeb turystów oraz prowadzenia statystyk dotyczących danych turystycznych miasta;

  • prowadzenia innych spraw wynikających z potrzeb funkcjonowania Centrum Inspiracji Turystycznej oraz wykonywania bieżących poleceń przełożonego niewynikających z zakresu zadań i czynności, a z żywotnego interesu LOT, realizacji zadań statutowych i prowadzenia działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (na początek na 3-miesięczny okres próbny);

  • wynagrodzenie w pierwszym okresie pracy w przedziale 4300-4750 zł brutto;

  • kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań;

  • dużo wyzwań zawodowych związanych z młodym wiekiem organizacji;

  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;

  • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach promujących Lublin i LOM;

  • poznanie środowiska turystycznego Lublina i LOM.

Zatrudniona osoba podejmie pracę w Lokalnej Organizacji Turystycznej Metropolia Lublin, której siedziba mieści się przy ul. Żmigród 5/4 w Lublinie. Miejscem wykonywania pracy będzie Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1/3 w Lublinie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie:

1) swojego życiorysu zawodowego (CV)

2) opisu (nie dłuższego niż 3600 znaków!) własnej wizji tego, co w Lublinie jest najbardziej interesujące dla turysty, w j. obcym.

Jeśli uważasz, że życiorys i tekst to za mało, możesz dołączyć list motywacyjny.

Każdy otrzyma od nas informację zwrotną. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w życiorysie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Lublin
ID: 913706296