2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Zachodniopomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Koszalin
Krzysztof
Dodane 24 kwietnia 2024

Informatyk - Serwisant IT - KOMPIX Sp. z o.o.

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

Serwis systemów ERP firmy Comarch:

• obsługa zgłoszeń mailowych i telefonicznych - konsultacje dot. oprogramowania i sprzętu,

• aktywny udział w pracach serwisowych u klientów firmy.

Wymagania

• Znajomość zagadnień bazodanowych (MS SQL)

• Znajomość systemów operacyjnych

• Otwartość na innowacje i doskonalenie zawodowe.

• Nastawienie na pracę zespołową, zaangażowanie, lojalność

• Prawo jazdy kat. B

• Znajomość jęz. angielskiego w stopniu minimum podstawowym (na potrzeby dokumentacji).

• Mile widziana znajomość systemów ERP firmy Comarch.

Oferujemy

• Pracę w nowoczesnym biurze w Koszalinie/również praca zdalna

• Dużą samodzielność oraz swobodę działania

• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, szkolenia ERP

• Stabilne środowisko pracy

• Nastawienie na długofalową współpracę

hrm.kompix.pl/pl/kariera

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 910848751