2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Lubuskie
  6. Wsparcie techniczne - Mierzęcin
Dodane 11 kwietnia 2024

Informatyk specjalista ds. wsparcia IT

Lokalizacja

Mierzęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do Pałacu Mierzecin poszukujemy Informatyka- Specjalisty ds. wsparcia IT

Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu jakości naszych usług, dlatego poszukujemy osoby zaangażowanej, chętnej do działania i otwartej na wyzwania.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników systemów IT

  • rozwiązywanie problemów informatycznych

  • obsługa zgłoszeń i pytań przychodzących do IT od pracowników

  • bieżący nadzór, monitorowanie, rozwój i konserwacja infrastruktury informatycznej

  • wsparcie innych pracowników w zakresie help-desk.

  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

  • obsługa procesów zakupowych działu technicznego oraz IT

  • dokumentowanie zakupionego sprzętu i inwentaryzacja

Nasze wymagania

  • wykształcenie w kierunku informatycznym (min wykształcenie średnie)

  • dobra znajomość systemów Windows 7/10

  • wysoki poziom komunikacji pisemnej i werbalnej

  • odpowiedzialność i samodzielność

  • zaangażowanie i dążenie do rozwijania swoich umiejętności

Mile widziane

  • umiejętność pracy w środowisku domenowym

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych kompetencji (w zakresie sieci, zarządzania AD, wirtualizacji, systemów linuksowych)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon, laptop)

Lokalizacja

Mierzęcin,

Lubuskie

Lubuskie, Mierzęcin
ID: 911049983