2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator systemów
  5. Administrator systemów - Wielkopolskie
  6. Administrator systemów - Kalisz
Dodane 23 kwietnia 2024

Informatyk / wdrożeniowiec enova365 ERP

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ARKomp dostarcza wysokiej klasy oprogramowanie enova365 ERP. Jest to system do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw. Obejmuje m.in. obszary księgowości, finansów, kadr, płac, handlu, gospodarki materiałowej itp. Wdrażamy go i wspieramy użytkowników w bieżącej pracy. Rozbudowujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze systemu enova365 ERP

  • wdrażanie systemu

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych

  • dostosowywanie systemu do wymagań i specyfiki klienta

  • szkolenie użytkowników systemu

Wymagania:

  • znajomość środowiska Windows

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • podstawy programowania

  • umiejętność pracy z klientem

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziana::

  • znajomość systemu enova365 ERP lub podobnych

  • znajomość C# i ASP.Net

  • znajomość baz danych SQL

  • wykształcenie wyższe

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne

  • długoterminową współpracę

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami

  • dostęp do nowoczesnych technologii

Rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje przesłane drogą mailową oraz kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 816299261