2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Przemyśl
INGLOT
Dodane 23 kwietnia 2024

INGLOT - Stolarz

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

INGLOT

poszukuje kandydatów na stanowisko:

STOLARZ

na terenie: Przemyśl

Zakres obowiązków:

- Produkcja mebli zgodnie z wymaganiami klienta i standardami jakości firmy

- Wykonywanie prac stolarskich, takich jak cięcie, wiercenie, frezowanie i szlifowanie drewna

- Montaż i instalacja mebli oraz innych drewnianych konstrukcji

- Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

- Znajomość narzędzi i maszyn stolarskich

- Dokładność i precyzja w wykonywaniu pracy

- Umiejętność pracy w zespole

- Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i rynkach zagranicznych

- Umowa o pracę etat 1/1

- Motywacyjny system wynagradzania

- Ubezpieczenie na życie

- Pakiet sportowo - rekreacyjny

- Możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 910605292