2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Gdańsk
  6. Inżynieria - Stogi z Przeróbką
Dodane 04 maja 2024

Inspektor badań nieniszczących (NDT)

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Gdańsk / Elbląg

Firma Energodiagnostyka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, prowadząca badania oraz prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie diagnostyki technicznej metodami nieniszczącymi (NDT) do swojego zespołu w Gdańsku bądź Elblągu poszukuje specjalisty na stanowisko DIAGNOSTA.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- wykonywanie badań nieniszczących,

- wykonywanie badań i pomiarów najwyższej jakości wg standardów norm branżowych

- przygotowanie do wykonywania badań pod względem technicznym,

- tworzenie zapisów z badań,

- przygotowywanie sprawozdań z prowadzonych badań,

- budowanie partnerskiej współpracy z Klientem

Nasze wymagania:

- uprawnienia do wykonywania badań VT, MT, UT,

- znajomość procedur i norm oraz ogólna wiedza z zakresu NDT,

- praca na wysokości pow. 3m,

- znajomość i obsługa pakietu MS-Office

- czynne prawo jazdy kat. B.

- uczciwość, pracowitość, odpowiedzialność,

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

- koncentracja na celu i zadaniach,

- gotowość do pracy w delegacji,

- uprawnienia do wykonywania innych badań nieniszczących (PT, UT-PA, UT-TOFD) - dodatkowy atut,

- znajomość angielskiego w stopniu komunikacyjnym - dodatkowy atut,

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji,

- dodatkowe benefity: system premiowy, karta multisport,

- ubezpieczenie grupowe,

- realizację ciekawych projektów,

- pracę w dynamicznym zespole,

- przyjazna atmosfera pracy,

Dołącz do nas! Czekamy właśnie na Ciebie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do 10.05.2024r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 912901270