2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Morszków
Dodane 08 kwietnia 2024

Inspektor BHP - Real S.A.

Lokalizacja

Morszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z aktualnymi przepisami oraz procedurami obowiązującymi w firmie,

·         Przeprowadzenie kontroli warunków pracy i bieżące raportowanie stwierdzanych zagrożeń,

·         Przestrzeganie przepisów i zasad BHP

·         Ciągły nadzór nad ogólnym stanem bezpieczeństwa oraz udoskonalanie prowadzonych już procesów BHP

·         Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych

·         Sporządzenie dokumentacji z zakresu BHP w tym oceny ryzyka zawodowego oraz dokumentacji powypadkowej

·         Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań/usprawnień związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy

·         Współpraca z instytucjami zewnętrznym i innymi działami w organizacji

·         Informowanie pracodawcy o wystąpieniu zagrożeń na terenie zakładu

·         Sporządzanie analiz stanu technicznego urządzeń i pomieszczeń

·         Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy

·         Doradztwo w zakresie organizacji stanowisk, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia

·         Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących BHP i OŚ

WYMAGANIA:

·         Wykształcenie wyższe z obszaru BHP

·         Doświadczenie w służbie BHP

·         Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu BHP

·         Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

·         Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy

·         Zdolności interpersonalne, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

OFERUJEMY:

·         Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Lokalizacja

Morszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Morszków
ID: 910320450