2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Tarnowskie Góry
Dodane Dzisiaj o 11:09

Inspektor do Działu Czynszy , rozliczeń i windykacji

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i rozpoznawanie operacji bankowych w ramach Systemu Identyfikacji Płatności Masowych (SIMP)

  • Kompleksowa, codzienna analiza, rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych i rozrachunkowych Najemców

  • Obsługa korespondencji w obszarze rozrachunków z elementami windykacji

  • Szeroko rozumiane Raportowanie w zakresie rozrachunków i rozliczeń z Najemcami

  • Ścisła współpraca z Działem Księgowości

  • Archiwizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – kierunkowe ( finanse i rachunkowość , ekonomia lub pokrewne)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Ogólna znajomość zasad rachunkowości z elementami prawa podatkowego

  • Uczciwość , sumienność, dokładność , rzetelność, systematyczność

  • Samodzielność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Identyfikacja problemów i poszukiwanie rozwiązań

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Dobra organizacja pracy i czasu pracy

  • Umiejętność kontaktu z ludźmi

  • Umiejętność pracy w zespole

 To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stanowisko dające możliwość rozwoju

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Dofinansowanie ZFŚS

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

 Proszę pamiętać o dodaniu klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 912624644