2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Mazowieckie
  5. Badania i rozwój - Pułtusk
Dodane 18 kwietnia 2024

Inspektor ds.BHP

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Współpraca z nadzorem budowy w zakresie zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy,

  • Współpraca z nadzorem wytwórni Masy w lokalizacji Kacice w zakresie zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy

  • Współpraca z nadzorem zakładu produkcyjnego Brix w zakresie zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy

  • Rozwijanie form popularyzacji BHP oraz wdrażanie dobrych praktyk,

  • Realizacja zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP,

  • Prowadzenie dochodzeń dotyczących wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych, Ustalanie środków zapobiegawczych i kontrola ich wdrażania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. BHP

  • Wykształcenie wyższe bądź studia podyplomowe związane z BHP oraz zarządzaniem jakością mile widziane

  • Uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP

  • Umiejętność samodzielnego przeprowadzenia analizy ryzyka

  • Znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel)

  • Samodzielność i kreatywność

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 912726070