2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Rawicz
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Inspektor ds. drogowych

Lokalizacja

Rawicz, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma KR INŻYNIERIA SP. Z O.O. w Krotoszynie poszukuje pracownika na stanowisko Inspektor ds. drogowych.

Opis stanowiska

  • codzienna współpraca z działem inwestycji oraz zespołami nadzoru budowy

  • stały nadzór prac inwestycyjnych w zakresie drogownictwa

  • współtworzenie raportów z postępu prac,

  • uczestnictwo w odbiorach robót drogowych

  • kontrola wykonawców

  • stała współpraca z Inwestorem i biurem projektowym.

Wymagania

  • uprawnienia drogowe do kierowania robotami bez ograniczeń

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • komunikatywność i dyspozycyjność,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki i sumienność,

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i uprawień budowlanych w innych zakresach

  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny premiowy system motywacyjny;

  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód, komputer, telefon, drukarka);

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy;

  • Dobre relacje i miłą atmosferę;

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rawicz, Stare Miasto
ID: 914399778