2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Kujawsko-pomorskie
  5. Ochrona - Toruń
Dodane 14 maja 2024

Inspektor ds. ochrony - Toruń (Grudziądz, Włocławek, Inowrocław)

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za całokształt pracy pracowników ochrony oraz świadczone usługi na podległych obiektach
  • Prowadzenie wszelakiej dokumentacji kadrowej, zapewnienie warunków pracy zgodnie z wymogami BHP
  • Przeprowadzanie kontroli nocnych i popołudniowych, szkolenia pracowników ochrony, codzienne rozliczanie dnia pracy, stała kontrola systemów alarmowych, opracowywanie instrukcji ochrony obiektów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Niekaralność, mile widziane kwalifikacje pracownika ochrony
  • Dobra obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę z renomowanymi klientami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 915465166