2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Zgorzelec
Dodane 14 maja 2024

Inspektor ds. ochrony - Zgorzelec

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za całokształt pracy pracowników ochrony oraz świadczone usługi na podległych obiektach
  • Prowadzenie wszelakiej dokumentacji kadrowej, zapewnienie warunków pracy zgodnie z wymogami BHP
  • Przeprowadzanie kontroli nocnych i popołudniowych, szkolenia pracowników ochrony, codzienne rozliczanie dnia pracy, stała kontrola systemów alarmowych, opracowywanie instrukcji ochrony obiektów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Niekaralność, mile widziane kwalifikacje pracownika ochrony
  • Dobra obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowie o pracę
  • Jasno sprecyzowane obowiązki
  • Wprowadzenie w nowe stanowisko przez Kierownik Działu
  • Świetna atmosfera i przyjazny zespół
  • Praca w Dziale Ochrony Fizycznej
  • Możliwość zrobienia Kursu Kwalifikowanego Pracownik Ochrony Fizycznej
  • NNW na preferencyjnych warunkach od naszego partnera
  • Karta sportowa na korzystnych warunkach dla ciebie
  • Pakiet medyczny do wyboru dla Ciebie
  • Po okresie próbnym auto służbowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 915471610