2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Gdańsk
  6. Inżynieria - Śródmieście
Dział Kadr
Dodane 08 maja 2024

Inspektor ds. technicznych

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gdańskie Wodociągi S.A. jesteśmy spółką która realizuje usługę zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Gdańska.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii środowiska (lub pokrewne wraz z doświadczeniem w branży wod-kan)

·         Znajomość pakietu MS Office

·         Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·         Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

·         Obsługa suwnic i żurawi

·         Uprawnienia energetyczne G1 oraz G2

·         Obsługa paneli operatorskich

Obowiązki:

·         Aktualizacja oraz tworzenie instrukcji eksploatacyjnych obiektów oraz sieci

·         Aktualizacja oraz tworzenie instrukcji BHP oraz p.poż.

·         Prowadzenie książek obiektów budowlanych oraz nadzór nad prawidłowym prowadzeniem książek raportów dla przepompowni ścieków

·         Dbanie o prawidłową obsługę oraz eksploatację infrastruktury kanalizacji sanitarnej

·         Udział w opiniowaniu dokumentacji technicznej, uczestnictwo w odbiorach końcowych i przejmowaniu nowych obiektów

·         Inwentaryzacja obiektów eksploatowanych w dziale

·         Prowadzenie bieżących rozliczeń materiałów oraz czasu pracy

·         Pełnienie zastępstwa na stanowisku mistrza w przypadku jego nieobecności

·         Sporządzanie grafików pracy brygad, grafików dyżurów

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy

·         Przyjazny onboarding i wsparcie zespołu

·         Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport, świadczenie świąteczne

·         Dofinansowanie biletu miesięcznego na dojazd do pracy

·         Szkolenia podnoszące kwalifikacje - inwestujemy w Twój rozwój

·         Opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony

·         Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Gdańskie Wodociągi S.A. 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 46, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914108833