2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Kutno
LEROY MERLIN
Dodane 25 kwietnia 2024

Inspektor / inspektorka ds. BHP (0,25 etatu) - LEROY MERLIN - Kutno

Lokalizacja

Kutno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy

Nasza firma to przyjazne i stabilne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji.  Doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami oraz tworzymy nowe miejsca pracy.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Co zyskasz dołączając do Ekipy?

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę 0,25 etatu) i terminowe wynagrodzenia;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników sklepu;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

  • realny wpływ na układanie grafiku;

  • dobrą atmosferę;

  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit, smartfon).

 INSPEKTOR DS. BHP W SKLEPIE LEROY MERLIN POLSKA DBA O BEZPIECZEŃSTWO KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW.

 Kogo szukamy?

  • jesteś osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną;

  • zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższego otoczenia;

  • posiadasz wymagane prawem wykształcenie do pełnienia zawodu;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań.

 Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • przestrzeganie i zapewnienie zgodności obowiązujących w sklepie instrukcji, procedur, zaświadczeń z obowiązującymi przepisami dot. bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy pracowników sklepu;

  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych bhp;

  • współpracę z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • współpraca z kierownikami zasobów ludzkich w zakresie prowadzenia dokumentacji BHP.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 912616458