2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Zachodniopomorskie
  6. Kontrola jakości - Szczecin
  7. Kontrola jakości - Golęcino
Dodane 29 kwietnia 2024

Inspektor Jakości (51237)

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Chcesz być cześcią nowoczesnej duńskiej fabryki firmy Vestas? Która powstaje, zgodnie ze wszystkimi standardami organizacji oraz jest światowym liderem energetyki wiatrowej i rekordzistą pod względem produkcji zielonej energii. Zakład Vestas Assembly – centrum montażu gondoli oraz piasty dla flagowej turbiny wiatrowej V236-15.0-MW

Manufacturing and Global Procurement > COO NCE > Quality Inspection

Vestas jest globalnym partnerem branży energetycznej w zakresie zrównoważonych rozwiązań.  Odpowiedni kandydat będzie miał duże możliwości rozwoju kariery w globalnej firmie energetycznej o ugruntowanej pozycji na rynku. Liczymy na Twoją wiedzę i zaangażowanie co pomoże nam stworzyć najlepszej jakości produkty, dzięki czemu będziemy mogli wspólnie się rozwijać

Obowiązki

  • Przeprowadzanie inspekcji produkcyjnych procesów montażowych oraz inspekcji wstępnych/końcowych

  • Kontrola gotowych części do montażu

  • Tworzenie i przetwarzanie przypadków NC (niezgodności)

  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów jakościowych

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej produktu

  • Udział w audytach wewnętrznych dotyczących procesu/produktu

Wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomomość narzędzi Problem Solving – będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Komunikatywna znajomomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego

  • Gotowność do pracy w systemie zmianowym

Umiejętności

  • Wysoka świadomość wymogów bezpieczeństwa i jakości pracy

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i komunikacyjne

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

Miejsce pracy skupiające się na pracownikach, ich bezpieczeństwie i posiadaniu przez nich narzędzi do jakościowego wykonywania pracy. Mamy skandynawską kulturę pracy, w której naszymi wartościami są współpraca, odpowiedzialność, pasja, prostota. Wszyscy jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do bardziej ekologicznej przyszłości i naszą zaletą jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów. Będziesz pracować w otwartym i innowacyjnym środowisku z doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami, którzy w razie potrzeby są gotowi do pomocy. Jeśli zostaniesz częścią Vestas, będziesz miał możliwość rozwoju swojej kariery w globalnej firmie i prężnie rozwijającej się branży.

Dodatkowe informacje

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin, Brdowska 5  Termin złożenia aplikacji: 31 sierpnia 2024 Data rozpoczęcia: 1 października 2024 albo przed/po po obopólnym uzgodnieniu Nazwa stanowiska w umowie o pracę: „Quality Inspector”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 913645390