2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Krapkowice
Eugenia Godlewska
Dodane 22 maja 2024

Inspektor/koordynator ds. BHP z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

9 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie obowiązków służb BHP na budowach realizowanych przez Multiserwis

  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji BHP na projektach

  • współpraca ze służbami BHP klienta na budowach

  • aktywne promowanie kultury BHP poprzez realizację szkoleń i działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy

  • przeprowadzanie kontroli BHP na budowach oraz czynna współpraca z prowadzącymi budowę

  • współudział w opracowywaniu instrukcji bezpiecznej pracy, zarządzeń oraz procedur zgodnie z uregulowaniami spółki

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie w zakresie BHP lub chęć zdobycia takiego doświadczenia

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1

  • prawo jazdy kategorii „B”

  • znajomość pakietu MS Office

  • gotowość do pracy w systemie rotacyjnym (praca na budowach na terenie Niemiec oraz w biurze - w siedzibie firmy w Krapkowicach)

  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie i otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność

Dodatkowo docenimy:

  • doświadczenie w branży budowlanej

Czeka na Ciebie:

  • wsparcie i koordynacja doświadczonego inspektora BHP

  • możliwość dofinansowania studiów

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na dużych obiektach przemysłowych w Europie

  • premia roczna zależna od realizacji celów

  • samochód służbowy

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop, telefon

  • dodatkowa premia za skorzystanie z Systemu Poleceń

  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • rozbudowany pakiet benefitów m. in. codzienne śniadania, dofinansowania do zajęć sportowych i kulturalnych, dofinansowanie wypoczynku, pakiet medyczny ENEL-MED i wiele innych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 916871050