2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Łazarz
Dodane 02 maja 2024

Inspektor Nadzoru Branży Budowlanej

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi realizowanymi na zlecenie Spółki

  • Sprawdzanie jakości i odbiór prac remontowo-budowlanych

  • Koordynacja działań wykonawców

  • Weryfikacja, uzgadnianie, odbiór dokumentacji projektowych

  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do ogłoszenia postępowania przetargowego

  • Przygotowanie korespondencji z wykonawcami robót budowlanych w zakresie realizowanych zadań

  • Kosztorysowanie robót budowlanych, przygotowywanie wycen kosztów projektowania i wykonania robót budowlanych

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży budowlanej

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego

  • Umiejętność kosztorysowania (mile widziana znajomość programu Norma PRO)

  • Dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych systemów (ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office)

  • Dobra organizacja pracy własnej

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • Pakiet sportowy

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych (np. kino, teatr)

  • Działania dobroczynne

  • Spotkania integracyjne

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 914394348