2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nysa
Dodane 02 kwietnia 2024

Inspektor/ Specjalista ds. BHP branża budowlana

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy Inspektora/ Specjalistę ds. BHP

Zadania:

  • prowadzenie kontroli warunków pracy na terenie budowy

  • opiniowanie dokumentacji związanej z BHP

  • prowadzenie analiz wyników badań środowiska pracy oraz ocena narażenia

  • współpraca z służbami BHP

  • uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn/urządzeń oraz wymagań przepisów bezpieczeństwa w tym zakresie znajomość przepisów bhp i p.poż dobra znajomość programów pakietu MS Office komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy: praca na podstawie umowy o pracę, zlecenie, B2B

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 898133872