2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Łagów
Patrycja
Dodane 22 kwietnia 2024

Inspektor Wysyłki

Lokalizacja

Łagów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Kopalnia Wapienia Łagów

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na zastępstwo zawarta z firmą zewnętrzną

Główne zadania:

  • Obsługa klientów, wsparcie pracowników sił sprzedaży,

  • Obsługa platformy sprzedażowej,

  • Przygotowywanie raportów wysyłki i sprzedaży,

  • Wsparcie pracowników kopalni w pracach administracyjnych,

  • Inne prace administracyjne zlecone przez przełożonego,

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,

Wymagania formalne:

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin w tygodniu roboczym,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana znajomość norm dotyczących kruszyw oraz systemów jakości,

Oczekiwania interpersonalne:

  • Staranność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • Samodzielność i aktywność w działaniu,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętności komunikacyjne, zdolność organizacji pracy własnej,

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatam

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łagów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Łagów
ID: 891344598