2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Psie Pole
Dodane 18 kwietnia 2024

Instalator CCTV, SSWiN, KD i Systemy Przeciwkradzieżowe

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

TECHNIK SERWISANT CCTV, SSWiN, KONTROLA DOSTĘPU I Systemy Przeciwkradzieżowe,

miejsce pracy: Bierutów plus teren całego kraju

Opis stanowiska, obowiązki:

wykonywanie prac serwisowo-technicznych, przeglądów, montaży i napraw u Klientów na terenie całego kraju oraz prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Oczekujemy:

  • obsługi komputera (MS Office) i prawa jazdy kat. B,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku serwisanta urządzeń elektronicznych i instalacji tele-technicznych, niskie prądy, CCTV, SSWiN.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia branżowe i przygotowanie do pracy oraz wsparcie i pomoc doświadczonych pracowników serwisu,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 910989928