2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Wrzeszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Instalator fotowoltaiczny

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

OPIS

Oferujemy:

  • ubranie robocze oraz narzędzia;

  • pracę w młodym, zgranym i doświadczonym zespole;

  • stałe, stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;

  • możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako monter instalacji PV;

  • gotowość do pracy w terenie i elastyczne podejście do godzin pracy;

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • sprawność fizyczna oraz predyspozycje do pracy na wysokości;

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;

  • umiejętność posługiwania się miarą oraz poziomicą;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dyspozycyjność;

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji fotowoltaicznych;

  • podłączanie i konfigurowanie falowników;

  • skręcanie, planowanie oraz rozmieszczanie konstrukcji;

  • montaż i podłączanie zabezpieczeń po stronie AC i DC;

  • prowadzenie tras kablowych;

  • wpinanie instalacji do sieci domowej;

  • wykonywanie uziemienia i pomiarów elektrycznych;

  • dokonywanie odbioru instalacji fotowoltaicznych z klientem.

Opis firmy:

Kompleksowy wykonawca instalacji OZE (fotowoltaika i pompy ciepła) z własnymi drużynami instalatorskimi. Część niemieckiej grupy kapitałowej SOLWAT wykonująca farmy i instalacje OZE dla przemysłu od 2007 r.

Działamy na terenie województwa: warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 914437915