2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 17 kwietnia 2024

Instalator klimatyzacji i wentylacji - HVAC

Wynagrodzenie

4 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma IFF INSTALACJE NA PRZYSZŁOŚĆ, działająca w branży instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania oraz fotowoltaiki poszukuje do swojego zespołu instalatora HVAC – z doświadczeniem oraz osoby chętne do nauki na to stanowisko.

Zakres obowiązków:

- montaż, serwis i naprawa urządzeń HVAC w obiektach komercyjnych i prywatnych

- wykonywanie pomiarów i regulacji parametrów pracy systemów HVAC

- współpraca z klientami i innymi działami firmy

- dbanie o jakość i terminowość wykonywanych zadań

- przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska

Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego i dokumentacji projektowej

- umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu pomiarowego

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku oraz uprawnienia SEP do 1 kV i certyfikat F-gaz

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- premie i dodatki motywacyjne

- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

- narzędzia i odzież roboczą

- miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, prześlij swoje CV na adres: instalacjenaprzyszlosc(małpa)gmail.com z dopiskiem "Instalator HVAC". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 896009313