2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Bielany
Dodane 29 kwietnia 2024

Instalator/Monter

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sprzętu w trakcie wynajmu, w zakresie sprawdzania i monitorowania stanu urządzeń,

  • Montaż i demontaż instalacji wod-kan, węzłów sanitarnych,

  • Raportowanie wykonanych zadań,

  • Dostawy i odbiory urządzeń na wyznaczone punkty.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność 7 dni w tygodniu,

  • Prawo Jazdy kat. B,

  • Doświadczenie w zakresie zleconych zadań, szczególnie z zakresu hydrauliki, elektryki,

  • Obywatelstwo polskie (wymagane na terytorium wojska).

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie (okres próbny umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę) u polskiego pracodawcy z 25-letnim stażem na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (możliwość odbycia kursów specjalistycznych),

  • Jasną ścieżkę awansu zawodowego oraz wzrostu zarobków,

  • Gwarantujemy pozytywną energię, wsparcie oraz szacunek,

  • Zasadę work-life-balance (przestrzegamy godzin pracy, nie narzucamy nadgodzin lub ustalamy je indywidualnie).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 913680942