2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Olsztyn
Dodane 12 kwietnia 2024

Instalator/serwisant

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Instalacje i serwisowanie systemów łączności (m.in. radiotelefony, centrale telefoniczne)

  • Przeglądy i pomiary instalacji antenowych, w tym prace na wysokości

  • Programowanie sprzętu łączności

  • Serwis sprzętu na miejscu oraz u klienta

Wymagania obligatoryjnie:

  • prawo jazdy kat. B,

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe).

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne (wyższe lub zawodowe) – elektronika, informatyka, telekomunikacja, elektryka lub zainteresowanie powyższymi,

  • umiejętność lutowania,

  • znajomość pakietu Office i sprawna obsługa komputera,

  • znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku,

  • Rozwój zawodowy w ciekawej i przyszłościowej branży,

  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo,

  • Pracę w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 873499321