2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Skorupy
K&K Energia Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Instalator/serwisant instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy  poszukujemy osób na stanowisku instalator/serwisant instalacji fotowoltaicznej.

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznej.

  • Montaż części elektrycznej systemu fotowoltaicznego (falownika, rozdzielnia AC i DC, wykonanie tras kablowych, uziom, podłączenie, konfiguracja).

  • Prowadzenie dokumentacji po montażowej.

  • Przeprowadzanie serwisów instalacji.

  • Przestrzeganie i stosowanie obowiązujących zasad wiedzy technicznej, zasad BHP podczas montażu

WYMAGANIA:

  • Posługiwanie się elektronarzędziami.

  • Wiedza z zakresu elektryki.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zdolności manualne i techniczne.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

MILE WIDZINANE:

  • Uprawnienia SEP Eksploatacja (E) i dozór (D)

  • Certyfikat UDT w zakresie instalacji fotowoltaicznej

  • Uprawnienia na zwyżki

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

  • Możliwość awansu i przejęcia kierownictwa nad zespołem.

  • Praca od poniedziałku do piątku.

  • W pełni wyposażony bus instalacyjny.

  • Stabilne zatrudnienia.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 909610265