2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Dąbrowa Górnicza
Dodane 18 kwietnia 2024

Instalator, serwisant sieci światłowodowej

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Operator telekomunikacyjny DG-NET S.A. Firma Realizująca szeroki wachlarz usług: Internet, telewizja, telefon na terenie śląska.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci światłowodowych poszukujemy osób na stanowisko: Instalator, serwisant sieci światłowodowej

Wymagania:

•  doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji światłowodowych

•  umiejętność obsługi elektronarzędzi

•  prawo jazdy kat. B

•  umiejętność spawania FTTH

•  znajomość technik montażowych z zakresu instalacji światłowodowych

Zadania:

•  wykonywanie światłowodowych instalacji abonenckich

•  obsługa serwisowa

•  budowa przyłączy światłowodowych na podbudowie słupowej lub  kanalizacji technicznej

•  montaż okablowania strukturalnego w budynkach, montaż osprzętu technicznego

Oferta:

•  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•  Szkolenia doskonalące wiedzę techniczną

•  wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wykonywanej pracy

•  Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji

•  Przyjemna atmosfera w pracy

•  Praca w zespole

Kontakt:

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać przez OLX

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 912676125