2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Olsztyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Instalator/Serwisant syst. alarm. i CCTV-Spółdzielnia WULKAN Olsztyn

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie poszukuje pracownika do pracy na stanowisko:  Instalatora/serwisanta systemów alarmowych i CCTV. Jesteśmy agencją ochrony istniejącą od 1951 roku. Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszą ofertą pracy. Umów się na spotkanie z naszym pracownikiem. Oferujemy Ci oprócz podstawowego wynagrodzenia inne ciekawe dodatki, w tym premia oraz prowizje od wykonanych zleceń - LEGALNIE. Poszukujemy pracowników na terenie Olsztyna.

Zakres zadań:

  • montaż, serwis oraz wykonywanie konserwacji SSWiN, CCTV,

  • uzgadnianie i realizacja powierzonych zleceń,

Wymagania:

  • mile widziana grupa niepełnosprawności, ale nie koniecznie,

  • Zdolności manualne,

  • Znajomość obsługi elektronarzędzi,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych – inicjatywa do uczenia się nowych rzeczy,

  • Prawo jazdy kat. B. (czynne),

  • Niekaralność,

  • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ – minimum minimalne wynagrodzenie + premia + prowizje,

  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas - maksymalnie do 10-tego,

  • Wynagrodzenie + inne dodatki finansowe (jeżeli spełniasz kryteria) - dla osoby niepełnosprawnej - dodatki z tytułu osiągnięcia odpowiedniego poziomu pracy + premie:

    • refundacja za przejazdy samochodem prywatnym do/z pracy,

    • refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych,

    • refundacja badań lekarskich,

    • możliwość finansowania zakupu sprzętu z tytułu programów rehabilitacyjnych,

  • możliwość dodatkowej pomocy finansowej w przypadkach losowych,

  • możliwość przystąpienia do grupowych ubezpieczeń na życie.

  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),

  • niezbędne wyposażenie instalatorskie,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,

Jeżeli przekonują Cię nasze warunki nie krępuj się i zadzwoń.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 910799414