2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 15:39

Instalator - Serwisant systemów alarmowych - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ochrona Juwentus – to firma, która od ponad 30 lat działa stabilnie na polskim rynku w branży ochrony i bezpieczeństwa. Z myślą o naszych klientach i pracownikach, cały czas się rozwijamy, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Instalator/ Serwisant systemów alarmowych.

ZADANIA PRZED TOBĄ:

·    montaż systemów zabezpieczeń elektronicznych

·    serwis, przeglądy i konserwacje systemów

KOGO POSZUKUJEMY:

·    osób z doświadczeniem w branży elektrycznej, instalacyjnej lub budowlanej

·    osób zaangażowanych i odpowiedzialnych

·    osób dokładnych i dbających o wysoką jakość wykonywanej pracy

·    osób z czynnym prawem jazdy kat. B

Mile widziane uprawnienia elektryczne i wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.​

CO OFERUJEMY:

·    stabilną pracę w dużej firmie

·    gwarantowana podstawa minimum 4500 do 6000 zł netto w zależności od doświadczenia plus prowizja od wykonanych prac

·    możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

·    narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód służbowy, komputer i narzędzia

·    instalatorskie

·    pakiet opieki medycznej​

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 917405301