2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Lublin
Dodane 02 maja 2024

Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV - Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Instalacja systemów zabezpieczeń, CCTV, KD
  • Przygotowanie stosownej dokumentacji
  • Profesjonalna obsługa serwisowa i konserwacja systemów zabezpieczeń
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Wykształcenie elektrotechniczne (wyższe mile widziane)
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc
  • Profesjonalne szkolenia u międzynarodowych producentów sprzętu CCTV, SSWIN, KD
  • Wdrożenie w obowiązki przez wyspecjalizowaną kadrę
  • Samochód służbowy, po okresie wdrożenia
  • Wysokiej klasy narzędzia do pracy
  • Możliwość nabycia bezcennego doświadczenia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Lublin
ID: 914371715