2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Podkarpackie
  5. Ochrona - Rzeszów
Dodane Dzisiaj o 12:14

Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV - Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN , SKD i CCTV)
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (gwarantujemy zwrot kosztów paliwa)
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Samodyscyplina

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP 1kV oraz szkolenia i certyfikaty techniczne
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

To oferujemy:

  • Mozliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Rozliczenie użytkowania samochodu w celach służbowych
  • Profesjonalne elektronarzędzia
  • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Dokładna lokalizacja
Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918684657