2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Mikołów
  6. Montaż i serwis - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

Instalator/serwisant systemów zabezpieczeń niskoprądowych

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Instalator/serwisant systemów zabezpieczeń niskoprądowych

Opis stanowiska: Wykonywanie prac instalacyjnych i serwisowych w zakresie systemów zabezpieczeń niskoprądowych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

  • łatwość komunikowania się z ludźmi

  • zdolność szybkiego uczenia się

  • uporządkowanie i systematyczność działania

  • niekaralność

  • dyspozycyjność możliwe delegacje

  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy na w/w stanowisku

  • warunki zdrowotne dopuszczające do pracy na wysokości

Mile widziane atuty:

  • znajomość systemów bezpieczeństwa takich jak: p.poż., SSWiN, DSO, CCTV, KD

  • uprawnienia SEP

  • znajomość obsługi komputera oraz podstawowych aplikacji biurowych

  • doświadczenie na stanowisku instalatora systemów niskopradowych lub pokrewnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stałe

  • możliwość rozwoju i dalszego szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Gwarantujemy zachowanie poufności zgłoszeń.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 820429777